Informace z hokejového klubu

Datum: 16. květen 2022, 19:53
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Dovolte mi, abych Vás ve stručnosti informoval o současném dění v našem klubu.
Jak jistě víte z předchozích reportů, či z našich webových stránek, po 5 sezónách, když v nedávno skončené sezóně získal s mužstvem bronzovou příčku v KLM Vysočiny, se rozhodl ukončit trénování v našem klubu p. Aleš Kraučuk, který dlouhou dobu zvažoval nabídku trénovat doma v Havlíčkově Brodě, aby nakonec kývnul a pokusí se dostat tamní hokej tam, kam dlouhé roky patřil.
Získali jsme za něho však pevně věříme adekvátní náhradu a to v podobě p. Richarda Cachnína, který je naopak od mládí úzce spjat pouze s hokejem v Havlíčkově Brodě, asistovat mu bude dále p. Bohuslav Koubek.
A mužstvo dnešním dnem zahájilo I. část letní přípravy, tréninky budou probíhat 3x týdně a hráči budou využívat letní sportovní areál, okolní přírodu, krásný multifunkční umělý povrch na ploše zimního stadionu a sportovní halu v místním Gymnáziu.
Trenérům se na úvodním tréninku hlásilo 17 hráčů. Co se týká hráčského kádru, tak zatím jsme z nových tváří přivítali Dana Fialu, bývalého kapitána juniorů BK Havl. Brod.
Z rodinných důvodů se do Světlé n. S. po dvou letech vrací Jakub Doležal a dále vzhledem k zaměstnání bude hrát taktéž v tomto klubu Dušan Mendl. Oběma hráčům tak děkujeme za odvedené služby a přejeme jim aby se jim dařilo.
Hráči se Vám během této přípravy představí i v kopačkách, neboť v rámci zpestření tréninků si celkem 3x zahrají fotbalové zápasy v blízkém okolí, na které jste všichni srdečně zváni. Právě během těchto fotbalových zápasů máte možnost v případě zájmu případně presentovat své firmy.
Tato přípravná fáze bude probíhat do pátku 1.7., v červenci si hráči a trenéři odpočinou a od 1.8. začne II. část přípravy, kdy bychom chtěli zhruba od poloviny měsíce již okusit ledovou plochu a připravovat se tak na další ročník KLM Vysočiny.
Co se týká mládežnických kategorií, tak tam již letní příprava probíhá od minulého týdne, trenéři a hráči využívají stejné tréninkové plochy jako A mužstvo, mužstva budou mít i krátká víkendová soustředění.
I v mládeži došlo k určitým personálním změnám, kdy na post hlavního trenéra mládeže v našem klubu nastupuje p. Jiří Mička, kterému bude dále pomáhat p. Tomáš Meloun.
V současné době se podávají přihlášky do soutěží, které potom zpracovává ČSLH a postupně budou do poloviny července zasílána do klubů finální rozlosování.
Chtěl bych tímto zároveň poděkovat všem současným sponzorům a partnerům klubu, bez kterých bychom nemohli vůbec další sezónu plánovat a oslovit tímto o pomoc a spolupráci i sponzory nové, kterým máme určitě co nabídnout.
Jaroslav Ludvík - předseda VV HC Chotěboř
x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
6.01.24 20:12 Jaroslav Ludvík
28.01.24 20:13 Jaroslav Ludvík
15.01.24 16:24 Jaroslav Ludvík
29.02.24 08:45 Dobrá společnost
22.01.24 18:52 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky