Hodnocení I. části hokejové soutěže Vysočiny pohledem trenérů

Datum: 15. listopad 2022, 15:16
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Richard Cachnín – trenér :
Myslím, že jsme první část zvládli jak bodově, výsledkově a ve většině utkání předvedli atraktivní, útočný hokej. V úvodu soutěže to herně z naší strany ještě nebylo ono, ale od smolné porážky v derby se Světlou se náš přístup a hlavně herní projev rapidně zlepšil. Forma gradovala v utkáních s Humpolcem a zatím po nejlepším výkonu v Moravských Budějovicích, kde jsme porazili favorita soutěže, ale je to pouze základní část. Věřím týmu, že budeme pokračovat v nastaveném trendu, kolektivním pojetí a bavit se hrou… Držím se přísloví, že zajíci se sčítají až po honu...

Soutěž má svá úskalí. Soupeře není radno podceňovat, na každé utkání je potřeba se řádně připravit, ale je vidět, že první 4 týmy mají svoji kvalitu a tomu odpovídá i dosavadní tabulka.

Jsem rád, že v Chotěboři je slušná divácká kulisa, hráči to určitě vnímají. Do Vánoc nás čeká slušná porce zápasů, hlavně v domácím prostředí se mají na co těšit, Přijedou týmy z horních pater tabulky a to je ta nejlepší pozvánka do hlediště. Pro vítězství uděláme maximum, teď jsme v repre pauze potrénovali a s chutí jdeme do boje...Čus Cemba.

Bohuslav Koubek – asistent trenéra:
„První část hodnotím pozitivně, ačkoliv první zápasy hlavně na domácím ledě byly takový kostrbatý, ale i přesto se vyhrálo a venku jsme snad herně nezklamali nikde. I když se dvakrát prohrálo, tak hlavně prohra v Pelhřimově hodně mrzela, jelikož tam jsme měli po předvedeném kvalitním výkonu jednoznačně vyhrát.

Kvalita soutěže je dalo by se říct přibližně pořád stejná, ale je vidět, že už i favoriti mají občas i se slabším týmem problémy, ale věřím, že do semifinálových bojů se dostane stejná čtyřka jako minulou sezónu. Jestli teda bodovou ztrátu doženou Moravské Budějovice, tak by mohlo dojít k vyřazení jednoho z favoritů už ve čtvrtfinále mezi sebou. My doufáme, že to nebudeme a letos nás minimálně finále nemine, aby si hokeje vynikající domácí fanoušci užili co nejvíc!“

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
30.08.23 16:54 Dobrá Společnost
27.08.23 17:19 Jaroslav Ludvík
3.09.23 20:23 Jaroslav Ludvík
7.09.23 09:04 Jaroslav Ludvík
13.09.23 21:20 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky