Po samostatných nájezdech vítězí Světlá n. S.

Datum: 10. prosinec 2022, 21:20
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
V Chotěboři se rozhodovalo až v samostatných nájezdech

HC Chotěboř : HC Světlá n. S. 6:7 SN (3:3,3:2,0:1)

Branky domácí : 1:00 Dvořák, 5:18 Ludvík Tomáš (Kříž, Ludvík Jaroslav), 16:25 Kadleček (Vlček), 25:23 Kadleček (Kříž), 35:22 Kadleček, 39:20 Dvořák (Suchý)

Branky hosté : 2:07 Kratochvíl (Blažek, Kubát), 11:15 Dolinský, 14:58 Dolinský (Kořínek, Doležal Jakub), 23:30 Štros (Kubát), 34:13 Doležal Jakub (Doležal Jaroslav, Kořínek), 50:21 Kořínek (Pokorný), 65:00 Kratochvíl

Vyloučení : 7:10

Využití : 3:1

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 23:36

Rozhodčí : Mareček – Jančí, Jeletz

Diváci : 450

HC Chotěboř : Pešek (Křivský) – Kříž – Ludvík Jaroslav, Suchý – Pejchal, Pecen – Ludvík Jakub, Musílek, Ludvík Tomáš – Vlček – Kadleček, Dvořák – Svoboda – Eis, Hospodka Jan – Hospodka Jakub – Mašek, Adam – Březina - Křišťan

HC Světlá n. S. : Koubský (Drahozal) – Svoboda, Škareda, Adam, Vála, Kořínek, Mendl, Kopecký – Kohout, Blažek, Štros, Dolinský, Doležal Jaroslav, Doležal Jakub, Kubát, Pokorný, Kratochvíl, Přibyl

Richard Cachnín – trenér : „ Dnes jsme viděli z obou stran útočně laděný hokej, kdy se hrálo nahoru, dolů. Zápas se všem divákům musel líbit. Zápas se lámal na začátku třetí části, kdy jsme soupeře dokázali zatlačit, ale nevyužili jsme i ty nejvyloženější šance. Otřepané pravidlo nedáš – dostaneš se vyplnilo a po jedné chybě hosté vyrovnali. V prodloužení si dovolím tvrdit, nás vychytal brankář Koubský a to samé v nájezdech. Dnes nevyhrál lepší, ale šťastnější tým, soupeři gratuluji. Našemu týmu není co vytknout. “

Dlouho očekávané okresní derby, které bylo navíc okořeněné přímým soubojem o první místo v průběžné tabulce KLM Vysočiny, slavnostně zahájila p. ing. Karolína Horáková, finanční ředitelka společnosti GCE Chotěboř s.r.o. – partnera dnešního utkání.

Tento hokejový zápas a večer byl věnován hlavně dětem z DD Nová Ves u Chotěboře, pro které diváci přinesli plyšáky, které vhodili po první brance domácího mužstva na ledovou plochu.

Po skončení utkání byl dětem z DD Nová Ves u Chotěboře předán finanční výtěžek ze vstupného a dobrovolného příspěvku fanoušků formou darovacího šeku, za což všem přítomným moc děkujeme.

Děkujeme oběma táborům fanoušků za kulisu, kterou dokázali dnes vytvořit.
Zvláštní poděkování zaslouží slečna Viola Rulfová, díky které máme vždy perfektně zpracované fotky z našich všech utkání a klubových akcí, nejinak tomu bylo i dnes.

Další utkání naše mužstvo odehraje v neděli 18.12. od 17 hod. v Humpolci, přijeďte nás podpořit.
x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky