Ve středu do Bystřice n. P., v sobotu doma s Velkou Bíteší

Datum: 2. leden 2023, 16:17
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
A mužstvo HC Chotěboř zajíždí tuto středu k utkání do Bystřice n. P., kde odehraje od 18 hod. poslední venkovní utkání základní části.

V sobotu 7.1. se na naše mužstvo můžete přijít podívat zde v Chotěboři, když od 18 hod. přivítáme hráče z Velké Bíteše.
Bude se jednat o poslední utkání základní části KLM Vysočina.

Potom bude pauza dva týdny a v sobotu 21.1. v 18 hod. vstoupíme již do čtvrtfinálových bojů play off o přeborníka KLM Vysočina.
Jisté je to, že budeme toto čtvrtfinále, které se hraje na 3 vítězné utkání, začínat v domácím prostředí a mít případně výhodu pátého rozhodujícího utkání na našem stadionu.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky