Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Orli Bystřice n. P. : HC Chotěboř 1:9 (1:3,0:1,0:5)

Branky domácí : 6:40 Ludvík (Svoboda)

Branky hosté : 2:14 Hospodka Jakub (Hospodka Jan), 3:39 Svoboda (Mašek), 16:57 Kadleček (Svoboda, Kříž), 39:53 Svoboda (Mašek), 42:31 Marek, 43:38 Kadleček (Adam, Pecen), 46:19 Adam (Ludvík Jakub, Ludvík Tomáš), 47:25 Mašek (Svoboda, Křišťan), 53:26 Křišťan (Němec)

Vyloučení : 5:4

Využití : 0:0

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 43:28

Rozhodčí : Fiksa – Klouda, Kopeček

Diváci : 45

HC Orli Bystřice n. P. : Beno (König) – Musil, Martínek, Mach, Doležal, Zítka, Dudák, Peňáz, Bednář, Jirčík, Ludvík, Kintr, Bárta, Kozárek, Pavelka, Burian, Svoboda

HC Chotěboř : Pešek – Kříž – Slanař, Pecen – Frühbauer, Ludvík Jakub – Musílek, Ludvík Tomáš – Adam – Kadleček, Křišťan – Svoboda – Mašek, Hospodka Jan – Hospodka Jakub – Březina, Němec – Stránský – Marek

Richard Cachnín – trenér :
„K zápasu jsme dnes nastoupili bez 7 hráčů základní sestavy, příležitost tak dostali všichni hráči širšího kádru včetně 4 juniorů. V první třetině jsme měli dobrý vstup do zápasu, který jsme vyjádřili i gólově. Ve druhé části se obraz hry změnil, domácí byli více než vyrovnaným soupeřem a až v závěru se nám podařilo dát branku do šatny. Ve třetí třetině jsme nátlakovou hrou domácí mužstvo potrestali a vstřelili 5 branek, domácí si vytvořili šance až v závěru, kdy hráli dlouhou přesilovou hru. “

V sobotu v domácím prostředí zakončíme základní část s Velkou Bíteší, začátek v 18 hod. a všichni jste srdečně zváni.