Informace pro hokejové fanoušky, poděkování

Datum: 1. březen 2023, 08:56
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Vážení partneři našeho klubu, vážení fanoušci.
Naše A mužstvo v sobotu 18.2.2023 ukončilo v pořadí druhý ročník soutěže KLM Vysočiny, sezónu tak končíme na celkovém 4 místě z 11 účastníků, neboť před sezónou na aktivu klubů bylo odsouhlaseno, že vyřazená mužstva ze semifinále dále již o 3 místo hrát nebudou a pořadí bude určeno z celkové tabulky po základní části soutěže.
V této nejvyšší krajské soutěži organizované krajským svazem ledního hokeje Vysočina jsme bohužel odehráli pouhých 26 zápasů a to včetně 6 zápasů play off, ano pouhých 26 zápasů v kategorii dospělých ......
Stejně jako na závěr minulé sezóny, tak i letos jsme se s Vámi chtěli ještě jednou setkat a o víkendu 11.3. - 12.3. zaplnit naši krásnou hokejovou arénu. Byl jsem dlouhou dobu v jednání se starou gardou Dynama Pardubice a měl 50% příslib jejich účasti. O toto utkání nebudete zcela jistě ochuzeni a proběhne zřejmě v listopadu. Věřím, že tento přátelský zápas bude důstojným vyvrcholením oslav 90 výročí založení našeho klubu.
Dále jsem oslovil Kometu Brno, Duklu Jihlava a opět veteránskou reprezentaci ČR, nikdo však přijet nemohl. Poslední šance svítala ohledně účasti staré gardy HC Sparta Praha, bohužel v úterý odpoledne mi bylo telefonicky oznámeno, že ani oni na tento termín nesestaví mužstvo.
Pokud se chcete někdo s naším mužstvem ještě sejít a co víc, zahrát si společně s těmito hráči, vezměte si brusle, přilbu, hokejku a přijďte na náš poslední trénink v pátek 10.3. v 19 hod.
Ještě jednou chci všem od srdce moc poděkovat za velikou podporu během celé sezóny a pevně věřím, že se uvidíme i nadále.
Zároveň Vás všechny srdečně zvu na naši nejbližší akci, kterou je po mnoha letech Hokejový ples, který pořádáme v sobotu 25.3. v místní Sokolovně, kde budeme mít všichni možnost se společně pobavit.
Ještě jednou Vám všem moc děkuji.
Jaroslav Ludvík - předseda HC
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky