Informace z hokejového klubu

Datum: 30. květen 2023, 13:34
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
V našem klubu v současné době intenzivně probíhá příprava na následující sezónu 2023/2024.

Všechna mužstva se v rámci I. části letní přípravy od začátku května pilně připravují a k tréninkům využívají tělocvičnu na zdejším Gymnázium, letní sportovní areál, krásné nové multifunkční hřiště na Hlavaticích, okolní přírodu, či posilovnu v Junioru.

V průběhu května byly postupně podány přihlášky do jednotlivých soutěží ČSLH, v Jihlavě proběhl hodnotící aktiv ohledně odehraného druhého ročníku KLM Vysočiny. Klubům byly zaslány dva návrhy herních systémů na novou sezónu, v současné době probíhá připomínkování ze stran klubů a v červnu proběhne již aktiv losovací. Jisté je zatím pouze to, že začátek nejvyšší krajské soutěže bude posunut na konec září a také to, že se všechna mužstva vzdala případné kvalifikace o II. Ligu.

Dále bude v Jihlavě 8.6. aktiv ohledně mládežnických soutěží. Teprve koncem července budeme vědět, kam budou naše mládežnická mužstva zařazena a jejich rozlosování, které nebude určitě konečné a dozná těsně před začátkem soutěže zřejmě některých změn, neboť hodně klubů včetně těch největších zápasí v některých kategoriích s nízkým počtem hráčů.

V pátek 26.5. proběhla v klubu řádná valná hromada.

Pozvat bychom Vás chtěli do našeho klubu na den otevřených dveří, který se uskuteční během oslav města a to ve čtvrtek 15.6., kdy můžete využít organizované prohlídky zázemí nových prostor a hlavní tribuny ZS a to vždy v celou hodinu v 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 a v 15:00 hod.

Pro rezervaci času prohlídky, prosím volejte tel. 724 113 531

Od 11:00 hod. do 15:00 hod. bude před ZS probíhat prezentace klubu a dovednostní hry pro děti.

Od 15:00 hod. do 16:00 hod. je plánována ukázka tréninku mládeže.

Na sobotu 24.6. připravujeme pro všechny fanoušky a partnery klubu malé překvapení.

Dále budete v nejbližších dnech informováni o tradičních fotbalových přípravných zápasech našeho A mužstva.

Zůstaňte s námi prosím dál i v této nelehké době, buďte našimi partnery a fanoušky. Jenom takto společně se bude psát další historie tohoto malého klubu.

Děkujeme a těšíme se na Vás.Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky