Hlinsko na našem ledě vysoko vítězí

Datum: 13. září 2023, 21:20
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Hlinsko 5:9 (3:5,1:1,1:3)

Branky domácí : 11:21 Vlček (Pecen), 14:43 Stránský, 16:48 Slanař (Svoboda), 38:02 Slanař (Hospodka Jan), 50:58 Mašek (Stránský)

Branky hosté : 1:23 Karásek (Kišš), 3:13 Nepokoj (Machač), 4:09 Machač (Kišš), 7:20 Jílek (Havel), 9:01 Beneš (Chvojka), 37:11 Zdražil (Machač), 41:03 Karásek (Machač), 46:12 Beneš (Chvojka), 56:08 Chvojka (Karásek)

Vyloučení : 2:2

Využití : 2:0

V oslabení : 0:1

Zásahy brankářů : 26:24

Rozhodčí : Doležal - Křivohlavý, Odvářka

Diváci : 100

HC Chotěboř : Rulf (4:09 Pešek, 30:08 Rulf)) – Kříž – Slanař, Pecen – Pejchal, Musílek – Marek, Mašek – Svoboda – Stránský, Hospodka Jan – Vlček – Němec, Březina – Hospodka Jakub - Křišťan

HC Hlinsko : Hanák (Dalecký) – Nepokoj, Machač, Lenoch, Kavalír, Beneš, Hudec, Kišš, Karásek, Štěpánek, Havel, Zdražil, Jílek, Bříza Tomáš, Chvojka, Bříza Adam, Kudláček

Petr Adam - trenér :

,,Prvních deset minut bylo z naší strany katastrofálních. Pak jsme zlepšili pohyb, dali tři branky a dostali se do hry. Hra ve druhé třetině se z naší strany o poznání zlepšila, bohužel jsme dostali gól z naší přesilové hry a nevyužili několik přečíslení dva na jednoho. Třetí třetinu si již hosté pohlídali.“
Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky