Hokejová KLM Vysočina 2023/2024 začíná

Datum: 25. září 2023, 15:53
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
KLM Vysočina začíná, buďte u toho

Třetí ročník nejvyšší soutěže na Vysočině je tady a od čtvrtka 28.9. se celkem 11 mužstev postupně střetne systémem doma/venku v základní části o postup do vyřazovacích bojů, kde se systém play off bude hrát o přeborníka Vysočiny.
Hrací systém tak zůstal téměř ve stejné podobě, to samé se týká počtu soupeřů.

Naše mužstvo se v prvním kole v domácím prostředí střetne s ,,B“ mužstvem Velkého Meziříčí a to vzhledem k tomu, že v tomto městě proběhla rekonstrukce strojovny chlazení, ledové plochy, prostor ZS a proto jsme byli požádání o výměnu pořadatelství, neboť ve Velmezu je třeba ještě ,,vychytat“ některé provozní záležitosti.

Co říct k soupeři? Tento soupeř dle mého názoru zcela jistě překvapí v této sezóně některé favority, neboť po minulé sezóně, kdy ,,A“ mužstvo Velkého Meziříčí zachraňovalo úspěšně II. ligu až v baráži s Hronovem, nenechalo vedení klubu kámen na kameni a dokázalo přivézt pod dálniční most několik nových hráčů, tudíž zcela jistě budou někteří z již tak širokého kádru nastupovat právě i ze rezervní tým.

Náš tým se bude divákům chtít zcela jistě představit v tom nejlepším světle a vybojovat první body, ačkoliv to bude velice těžké.

Pro diváky je připraveno po první části hry losování vstupenek o jednu hlavní výhru.

Na pokladně je stále možnost zakoupit si za 400,- permanentní vstupenku na základní část soutěže, pravidelný fanoušek jejím zakoupením ušetří 200,- Kč.

Partnerem utkání je již tradičně Pivovar Chotěboř, který po utkání ocení nejlepšího hráče z každého mužstva.

Přijďte si užít sváteční hokejový večer, popřát všem Václavům, ochutnat výbornou klobásu a pivo Chotěboř.

Všichni jste srdečně zváni.

ZS Chotěboř

čtvrtek 28.9.2023

začátek zápasu v 17:00 hod.

jednotné vstupné 60,- Kč

mládež do 15ti let zdarma

x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky