Chotěboř veze z Pelhřimova zaslouženou výhru

Datum: 14. říjen 2023, 20:21
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Pelhřimov : HC Chotěboř 3:7 (1:2, 1:4, 1:1)

Branky domácí : 15:30 Hadrava Martin (Port, Hadrava Marek), 27:21 Hadrava Martin (Port, Hadrava Marek), 48:48 Šťáva

Branky hosté : 4:34 Kříž, 16:52 Křišťan (Musílek), 24:38 Kříž (Svoboda), 28:12 Mašek (Hospodka Jakub), 31:39 Svoboda (Mašek), 36:48 Mašek (Vlček, Svoboda), 55:41 Němec (Dymák, Pejchal)

Vyloučení : 6:6

Využití : 3:3

V oslabení : 0:1

Zásahy brankářů :

Rozhodčí : Doležal – Souček, Křivohlavý

Diváci : 180

HC Pelhřimov : Kaiseršot (31:39 Zour) – Kasalý Dominik, Bříza, Port, Vácha, Glejtek, Šťáva, Hájek, Srnský – Kasalý Filip, Šulák, Hadrava Marek, Votápek, Vysloužil, Štěrba, Březina, Machovský, Cejpek, Vrátný, Kochrda, Hadrava Martin

HC Chotěboř : Pešek – Kříž – Lacina, Pecen – Pejchal, Musílek – Slanař, Mašek – Vlček – Svoboda, Němec – Dymák – Březina, Petržílek – Hospodka Jakub - Křišťan

Petr Adam - trenér :
,,Od začátku do konce jsme byli lepším týmem, měli jsme dobrý pohyb, plnili si věci, které jsme si řekli, hráli disciplinovaně a dokázali trestat soupeřovi chyby. Musím kluky pochválit za výkon který dnes podali, protože jsme nastoupili proti soupeři, který byl v plné síle. Cením si nasazení a bojovnosti hráčů po celé utkání.“
Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky