Telč odváží z Chotěboře všechny body

Datum: 21. říjen 2023, 20:45
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Telč odváží všechny body

3:4 (2:1,0:1,1:2)


Branky domácí : 8:21 Němec (Březina, Svoboda), 17:39 Hospodka Jakub (Křišťan, Činčila), 51:58 Kříž (Mašek, Vlček)

Branky hosté : 17:11 Kříž Adam (Chvátal, Bína Jan), 25:52 Berka (Tušer, Kret Vojtěch), 42:05 Berka (Kret Vojtěch), 54:45 Bakus (Berka, Kret Vojtěch)

Vyloučení : 2:2

Využití : 0:0

V oslabení : 0:1

Zásahy brankářů : 23:31

Rozhodčí : Arnold – Klouda, Křivohlavý

Diváci : 215

HC Chotěboř : Hamarič (Shash) – Kříž – Slanař, Pecen – Pejchal, Mašek – Svoboda – Vlček, Březina – Dymák – Němec, Křišťan – Hospodka Jakub – Činčila, Marek

HC Telč : Sigmund (Novák) – Havlík, Tušer, Kříž Adam, Novák, Kříž David, Berka, Bína Jan, Kret Vojtěch, Smejkal, Kotrba, Mareček, Chvátal, Bína Adam, Svoboda, Kret František, Bakus

Petr Adam - trenér :
,,Celé utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu. První třetina byla vyrovnaná, důležitý pro nás byl gól na 2:1, kdy jsme ho dali rychle po obdrženém gólu. Ve druhé třetině dali gól pouze hosté a ve třetině třetí jsme při velké hrubce obdrželi gól při vlastní přesilové hře, který nakonec byl rozhodující. V závěru jsme ještě zkusili hru bez brankáře, ale bez úspěchu.“


Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky