Z Velké Bíteše bez bodů

Datum: 11. listopad 2023, 22:47
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Spartak Velká Bíteš : HC Chotěboř 4:3 (2:1,1:2, 1:0)

Branky domácí : 2:31 Jarolím (Čoupek, Budín), 9:54 Petrčka (Jarolím), 26:16 Novák (Petrčka), 44:36 Říčka (Čoupek)

Branky hosté : 4:21 Mašek (Svoboda, Kříž), 24:16 Lacina (Zvolánek, Činčila), 25:11 Stránský (Vlček, Pecen)

Vyloučení : 6:2

Využití : 0:0

V oslabení : 0:1

Zásahy brankářů : 48:26

Rozhodčí : Jančí – Tichý, Helešic

Diváci : 78

HC Chotěboř : Pešek – Kříž – Suchý, Pecen – Adam, Lacina – Musílek, Mašek – Svoboda – Vlček, Březina – Stránský – Pejchal, Zvolánek – Činčila – Slanař

HC Spartak Velká Bíteš : Bartošek (Kepák) – Urbánek, Šidák, Trnka, Novák, Dittrich, Žalud, Budín, Sokolík, Petrčka, Jarolím, Říčka, Kazlepka, Hudeček, Klimeš, Pospíšil, Čoupek, Svatuška

Petr Adam – trenér:
,,Domácí těžili po celý zápas z našich chyb. Opět, již několikáté utkání po sobě jsme soupeře přestříleli, ale nedokázali jsme střely proměnit v góly. V první třetině jsme dostali obě branky z naší špatné rozehrávky a nedostatečném pokrytí hráče v předbrankovém prostoru. Druhá třetina byla vyrovnaná, z obou stran opatrnější a ve třetí části jsme dostali gól, kdy nám soupeř ukázal, jak má vypadat tlak do brány. Do příštích zápasů musíme jít s tím, abychom vytvořené šance využívali v góly. Soupeře přestřílíme, ale branek dáme minimálně.“Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky