Pelhřimov odváží všechny body

Datum: 6. leden 2024, 20:12
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Pelhřimov 3:6 (0:2,2:0,1:4)

Branky domácí : 20:42 Mašek (Suchý, Vlček), 30:32 Němec (Stránský, Lacina), 48:46 Stránský

Branky hosté : 4:34 Hadrava Martin (Pospíchal, Kasalý Filip), 13:22 Hadrava Martin (Šulák), 47:04 Vrátný (Šťáva, Port), 50:20 Kasalý Filip, 51:02 Vrátný (Hadrava Martin), 53:39 Hadrava Martin (Šťáva, Vrátný)

Vyloučení : 6:8, domácí Lacina 5+20

Využití : 1:2

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 26:41

Rozhodčí : Fiksa – Klouda, Křivohlavý

Diváci : 320

HC Chotěboř : Pešek (Shash) – Kříž – Slanař, Lacina – Adam, Suchý – Musílek, Vlček – Svoboda – Mašek, Stránský – Hospodka Jan – Pejchal, Němec – Činčila – Březina, Hospodka Jakub – Fixa

HC Pelhřimov : Zour – Kasalý Dominik, Srnský, Port, Vácha, Glejtek, šťáva, Bříza, Pospíchal, Machovský, Březina, Kasalý Filip, Šulák, Votápek, Kochrda, Vrátný, Cejpek, Štěrba, Hadrava Martin, Siřiště, Vysloužil


Domácí mužstvo se svým fanouškům představilo po dlouhých šesti týdnech. Ještě před samotným utkáním zástupci vedení klubu poděkovali p. Janě Kopecké, jednatelce firmy Cheops, za dlouholetou podporu a přízeň klubu.
p. Kopecká se zároveň postarala o úvodní vhazování a mohlo se hrát.

Petr Adam - trenér :
,,První třetina se nám vůbec nevyvedla. Ze začátku jsme hráli čtyři minuty v oslabení, ve kterém jsme obdrželi branku. Byli jsme pomaleji u kotoučů, pohyb z naší strany nebyl dobrý. Druhá třetina byla úplně o něčem jiném. Dobře jsme soupeře napadali, tím jsme si vytvořili šance. Tuto třetinu jsme měli vyhrát o dvě branky a utkání se mohlo vyvinout úplně jinak. Třetí třetina byla hodně rozkouskovaná, poznamenala ji hodně vyloučení, obdrželi jsme po našich chybách branky a bylo po zápase.“
x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky