Vysoká výhra v domácím prostředí

Datum: 3. únor 2024, 19:48
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Chotěboř : HC Spartak Velká Bíteš 10:3 (5:1,3:1,2:1)

Branky domácí : 0:39 Vlček (Němec), 4:59 Stránský (Hospodka Jan), 6:19 Sedláček (Dvořák), 8:46 Svoboda (Pecen), 17:58 Stránský (Slanař), 33:35 Pecen (Svoboda), 35:41 Vlček (Mašek, Vantuch), 36:56 Svoboda (Dvořák, Sedláček), 56:39 Dvořák (Svoboda), 56:57 Pecen (Stránský, Hospodka Jakub)

Branky hosté : 8:07 Hudeček (Kazlepka, Urbánek), 24:11 Svatuška (Klimeš, Urbánek), 56:32 Klimeš (Kazlepka, Svatuška)

Vyloučení : 2:3

Využití : 1:1

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 18:34

Rozhodčí : Doležal – Honza, Souček

Diváci : 250

HC Chotěboř : Pešek (Rulf) – Kříž – Slanař, Pecen – Adam, Musílek – Suchý, Mašek – Němec – Vlček, Dvořák – Svoboda – Sedláček, Stránský – Hospodka Jan – Březina, Hospodka Jakub, Vantuch

HC Spartak Velká Bíteš : Bartošek (Kovář) – Rozmahel, Novák, Dittrich, Šidák, Žalud, Hudeček, Fischer, Trnka, Pospíšil, Jarolím, Kazlepka, Čoupek, Svatuška, Urbánek, Klimeš, Hudeček


Petr Adam – trenér:

,,První třetina se nám vydařila dle představ, hlavně střelecky a bruslařsky jsme se prosadili. Ve druhé třetině, prvních deset minut nebylo dobrých, byli jsme zcela bez pohybu, málo střel na bránu, ale dalších deset minut opět velmi slušný výkon. Třetí třetinu jsme si pohlídali a zaslouženě tak vyhráli.“

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky