I v Humpolci naše mužstvo zvítězilo

Datum: 2. březen 2024, 19:47
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
HC Humpolec : HC Chotěboř 1:6 (0:1,0:4,1:1)

Branky domácí : 57:37 Brázda (Hendrych)

Branky hosté : 18:03 Pecen (Kříž), 21:20 Dvořák (Svoboda, Slanař), 22:07 Dvořák (Svoboda, Suchý), 32:07 Vlček (Hospodka Jan), 32:26 Svoboda (Dvořák), 59:31 Sedláček (Vantuch, Stránský)

Vyloučení : 3:4

Využití : 0:1

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů : 30:23

Rozhodčí : Sibera, Suchý – Jeletz, Kubát, delegát - Kukeně

Diváci : 152

HC Humpolec : Krejčí (Jirák) – Šerák, Rubner, Krtek, Smolko, Hurda, Dolejš, Marek, Jaroš, Brázda, Hendrych, Hubata, Kulík, Egart, Hynek, Polodna, Brychta, Daňhel


HC Chotěboř : Pešek (Hamarič) – Kříž – Lacina, Pecen – Adam, Suchý – Slanař, Mašek – Vlček – Stránský, Pejchal – Vantuch – Sedláček, Dvořák – Svoboda – Eis, Hospodka Jakub, Činčila, Hospodka Jan, Březina


Martin Kubát – asistent trenéra:

,,Začátek zápasu jsme začali s pocitem toho, že se nám nemůže nic stát a Humpolec byl do 15 min. aktivnější. Po využití přesilové hry jsme převzali iniciativu a již jsme si zkušeně pohlídali průběh zápasu. Pochvalu zasluhují všichni hráči.“

Děkujeme všem fanouškům, kteří si dnes dokázali udělat čas a přijet za námi do Humpolce a vytvořit tomuto čtvrtfinále parádní domácí kulisu.
Zároveň Vás tímto srdečně zveme na třetí čtvrtfinálové utkání na náš domácí stadion a to hned na středu 6.3.2024 v 18:30 hod.
Pojďme společně udělat ten nejtěžší poslední krok za cestou do semifinále.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky