Hokejové semifinále již klepe na dveře, pojeďte nám fandit do Pelhřimova

Datum: 11. březen 2024, 16:55
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
ZS Pelhřimov

sobota 16.3.2024

začátek utkání v 17:00 hod.

V sobotu 16.3.2024 začíná semifinále play off KLM o přeborníka Vysočiny a naše mužstvo cestuje na domácí půdu jednoho z velikých favoritů této soutěže, hostit nás budou ,,Poutníci“ z Pelhřimova, kteří nás dokázali vyřadit právě v semifinále minulé sezóny.

Náš soupeř dokázal stejně jako naše mužstvo, v co možném nejkratším čase přejít přes čtvrtfinále, když vyřadil v poměru 3:0 na zápasy rezervu Velkého Meziříčí.
Očekává se velice vyrovnaná série a domácí prostředí by mělo být velikou výhodou.

Doufejme, že se semifinále odehraje pouze na ledové ploše, bez posílání videí, dodatečných změn trestů i rychlých rozhodnutí disciplinární komise, jak tomu bývá pouze v extraligové soutěži.

V sobotu večer tak přijeďte povzbudit naše mužstvo, hokejový klub vypravuje pro fanoušky autobus, více informací na našem webu www.hcchot.cz.

Předem děkujeme za podporu.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky