Hokejový týden

Datum: 17. březen 2024, 18:29
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
ČEKÁ NÁS HOKEJOVÝ TÝDEN, NA OBA ZÁPASY PŘIJĎTE V KLUBOVÝCH BARVÁCH

Hokejová Chotěboř je na nohou a stejně tomu bude i celý nadcházející týden.

Ve středu 20.3. od 18:30 hod. sehraje na domácím ledě naše mužstvo 2. utkání semifinále play off KLM Vysočina.
Na toto utkání přijďte všichni v klubových barvách a vytvořte v naší multifunkční sportovní aréně parádní kulisu.
Pro 50 prvních příchozích fanoušků v dresu klubu, či se šálou klubu, máme připraven poukaz k odběru 1 piva ,,CHOTĚBOŘ“ zdarma.

Hned ve čtvrtek 21.3. se na ZS v Pelhřimově od 18:30 hod. odehraje 3. utkání této semifinálové série a na toto utkání vypravuje klub pro fanoušky zdarma autobus, na jehož palubě budete mít možnost ochutnat zdarma lahvové pivo ,, CHOTĚBOŘ“.

Na obě utkání jste všichni srdečně zváni, věříme, že dokážete naše mužstvo co nejvíc podpořit a posunout zase o kus dál v této těžké semifinálové sérii play off.

A aby toho nebylo málo, tak pro všechny řádné členy našeho klubu, je na pátek 22.3.2024 od 18 hod. připravena valná hromada klubu, která je v tomto roce zároveň valnou hromadou volební.
Každý člen dostal dle stanov klubu 30 dní předem oficiální pozvánku s programem, proto věříme, že nikomu z členů není další budoucnost našeho klubu lhostejná a těšíme se tak na hojnou účast.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky