Již zítra se může rozhodnout o postupu do finále KLM Vysočina

Datum: 26. březen 2024, 16:58
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Již zítra se může rozhodnout, přijďte a buďte u toho !!!

Zítra v 18:30 hod. začíná v chotěbořské multifunkční sportovní aréně čtvrté semifinálové utkání play off KLM Vysočina mezi našimi hráči a hosty z Pelhřimova.

Stav série je nyní 2:1 pro naše mužstvo a doma budeme chtít všichni udělat všechno k tomu, abychom se třetí sezónu na Vysočině dostali do finálových bojů.

V této cestě nám však stojí velice těžký soupeř, v jehož sestavě se to hemží borci, kteří již mají něco odehráno, na kontě plno zkušeností z vyšších soutěží a rozhodně nám nedají ani kousek ledu jenom tak a zcela jistě si budou chtít vynutit pátý rozhodující zápas v sobotu doma v Pelhřimově.

Přijďte proto naše hráče podpořit a buďte tak jejich šestým hráčem, společně bychom to mohli dokázat, ukažme všichni chotěbořské hokejové srdce.

Pokladna se otevře v 17:15 hod. a opět Vás všechny prosíme o dochvilnost, aby jste si před samotným zahájením utkání v klidu zaparkovali a nemuseli stát ani frontu u pokladny.

Pro hostující fanoušky bude opět vyznačený sektor a věříme, že stejně jako před týdnem, tak i nyní budou tento prostor respektovat, stejně jako pokyny pořadatelů, či příslušníků MP.

Pojďme do toho.

,,Vzhůru Cheza “ !!!

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky