Po 18 letech se hokejový titul stěhuje do Chotěboře

Datum: 11. duben 2024, 18:09
Autor: Jaroslav Ludvík
Rubrika: Hokej
Chotěboř je mistrem Vysočiny

HC Žihadla Moravské Budějovice : HC Chotěboř 3:5 (0:1,1:3,2:1)
(stav série 0:3)

Branky domácí : 20:39 Mikeš (Pucher, Trojan), 49:46 Válek (Krutiš, Rytnauer), 52:14 Pucher (Čermák)

Branky hosté : 10:11 Eis (Suchý), 22:38 Sedláček (Stránský, Pecen), 29:22 Kříž (Stránský, Dymák), 36:00 Vlček (Kříž, Pecen), 59:25 Dvořák (Vantuch)

Vyloučení : 5:2

Využití : 0:3

V oslabení : 0:0

Zásahy brankářů :

Rozhodčí : Sapík, Mareček – Křivohlavý, Kukeně

Diváci : 683

HC Žihadla Moravské Budějovice : Vacek (31:45 Tržil) – Brabec, Trnka, Wasserbauer, Salát, Čermák, Theimer, Vranka, Sigmund, Novák, Krutiš, Štorek, Rytnauer, Trojan, Pucher, Mikeš, Kotačka, Válek, Kravec

HC Chotěboř : Pešek (Hamarič) – Kříž – Pejchal, Pecen – Adam, Suchý – Lacina, Musílek – Slanař, Mašek – Vantuch – Vlček, Stránský – Dymák – Sedláček, Dvořák – Svoboda – Eis, Březina – Hospodka Jan – Činčila

Richard Cachnín – trenér:

,,Já myslím, že jsme utkání zvládli, hlavně od druhé třetiny jsme byli lepším týmem, vytvořili si spoustu gólových šancí a nebýt střeleckého trápení, tak bylo utkání rozhodnuté dříve. Ve třetí části domácí hráči vrhli všechno do útoku a kontaktní brankou se dostali do zápasu, ale my jsme ukázali svoji sílu a zaslouženě hráči dotáhli utkání a tím i celou finálovou sérii do vítězného konce. Všem hráčům patří poděkovat, stejně tak byli výborní všichni fanoušci, kteří nás celou sezónu podporovali. Každý si nyní po svém užije obrovskou radost a bude slavit. Já s manželkou a vedoucím mužstva odlétáme relaxovat za teplem do Egypta.“

Jaroslav Ludvík – předseda klubu:

,,Mám obrovskou radost, že kluci finále takto zvládli a po 18 letech vrátili do Chotěboře krajský titul. V play off vyhrát 9 z 10 zápasů, to něco ukázalo.
Poslední krok je vždy nejtěžší, ale všichni kluci se o to opravdu poprali. Po druhé třetině jsem věřil, že to již uhrají, ale když domácí veterán Pucher snížil téměř 8 min. před koncem na 3:4, dobře mi dlouho moc nebylo a hlavou se mi honilo ledacos. Péša to však zavřel, kluci výborně bránili a potom, máme Dvořku, který tomu dal definitivní tečku. Dva roky jsme byli vyřazeni v semifinále a to vždy pozdějším vítězem. Nyní můžeme slavit my.

Obrovské díky všem hráčům a celému realizačnímu týmu, skvělým fanouškům a sponzorům, bez kterých by to nešlo.

Hráči A mužstva a vedení klubu nyní připravují oficiální rozloučení s úspěšnou sezónou, předběžný termín je sobota 27.4.2024, sledujte naše webové stránky a facebook, kde se včas všechno dozvíte. Ještě jednou díky všem a těšíme se na Vás.“
x x x x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky