Elevové poprvé vyhráli

Datum: 12. listopad 2006, 18:10
Autor: Pavel Marek
Rubrika: Hokej
O víkendu se hrála další utkání našich nejmenších. Elevové dnes poprvé vyhráli, přípravka "A" prohrála, béčko naopak.

ELEVOVÉ:

sobota
HC Skuteč - HC Chotěboř 8:2 (3:0,2:1,3:1)
branky: Činčila B. (Bačkovský), Činčila B. (Tůma)
sestava: Venc (Coufal D.) - Meloun, Bačkovský, Kopecký, Petržílek - Činčila Š., Činčila B., Tůma - Muzikář, Coufal J., Doležal - Činčila D., Karlík, Brázda

Domácí nadělili Chotěboři osm gólů. Naši opět neproměnili několik šancí, což se jim stalo osudným.

neděle
HC Chotěboř - HC Moravská Třebová 5:1 (1:0,1:1,3:0)
branky: Tůma (Činčila Š.), Coufal J. (Doležal), Činčila B., Coufal J. (Doležal), Doležal (Muzikář)
sestava: Venc (Coufal D.) - Meloun, Bačkovský, Kopecký, Petržílek, Karlík - Činčila Š., Činčila B., Tůma - Muzikář, Coufal J., Doležal - Freibauer, Činčila D., Brázda

Po bojovném výkonu zejména ve třetí třetině a vynikajícím výkonu brankářů, mužstvo konečně prolomilo prokletí a zaslouženě vyhrálo.

PŘÍPRAVKA "A":
sobota
HC Skuteč - HC Chotěboř 8:2 (0:1,2:1,1:0,5:0)
branky: Mrtka (Němec), Bříza (Němec)
sestava: Coufal - Bříza, Janáček, Slezák, Klement - Mašek, Mrtka, Fišer, Němec - Kopal

První dvě čtvrtiny byli hosté lepším týmem, ale ke konci utkání jim začaly docházet síly. V poslední části odpadli uplně a domácí se roztříleli. I přes dobrý výkon golmana dopadlo utkání debaklem.

neděle
HC Chotěboř - HC Moravská Třebová 2:11 (1:3,1:2,0:3,0:3)
branky: Bříza, Mašek
sestava: Rejl - Němec, Klement, Janáček, Mrtka - Fišer, Slezák, Bříza, Mašek

Hosté byli po celé utkání lepším týmem. Především svou bojovností a bruslením jasně předčili bez zájmu hrající domácí.

PŘÍPRAVKA "B":
sobota
HC Skuteč - HC Chotěboř 1:4 (0:1,0:1,1:0,0:2)
branky: Lachman, Kadleček (Ludvík), Karlík (Lachman), Kopecký(Karlík)

Chotěboř nastoupila bojovně a brzy se ujala vedení. Velice dramatické utkání pokračovalo ve velkém tempu a převaha hostí vyvrcholila druhým gólem. Ve třetí části se podařilo domácím snížit, ale veškerá další snaha Skutče končila na skvěle chytajícím brankáři Štefáčkovi. V poslední čtvrtině Chotěboř zabrala a strhla výhru definitivně na svoji stranu. Pochvalu za příkladnou bojovnost zaslouží celé mužstvo.

neděle
HC Chotěboř - HC Moravská Třebová 5:0 (0:0,1:0,3:0,1:0)
branky: Lachman, Petržílek J. (Kopecký), Karlík, Petržílek J.(Lachman), PetržílekJ.
sestava: Štefáček - Lachman, Zikl, Kadleček, Ludvík - Kopecký, Petržílek J., Karlík, Jambor - Marek, Petržílek R., Hospodka

Domácí pokračovali ve skvělém výkonu z předešlého utkání. Ve vyrovnaném utkání se dokázali naši chlapci prosadit především svojí bojovností a bruslením. Výborný výkon opět předvedl golman Štefáček, který za stavu 1:0 chytil několik tutovek a dvě tresná střílení. To domácí nastartovalo k maximálnímu výkonu a zásluhou tří rychlých gólů rozhodli o jasném vítězství. Pochvalu opět zaslouží celé mužstvo, z jednotlivců pak dnešní střelec Honza Petržílek a především naši pětiletí mladíčci, Marek, Hospodka a R. Petržílek.