Výsledky 1.půlky soutěží pingpongistů

Datum: 13. prosinec 2006, 12:12
Autor: Ondřej Pravda
Rubrika: Stolní tenis

V sobotu 9.12. pokračovaly další dvojzápasy soutěží pingpongistů. Béčko bylo kompletní, ráno smázli Polnou A 10:2, odpoledne měli více práce, ale s Ostrovem A si poradilo 10:5

Céčko si dalo "bratrovražedný" souboj, v něm porazilo své kamarády z déčka 10:7. Odpoledne kluci porazili Spokar A 10:5. Déčko porazilo ZŠ Nuselskou A 10:7.

Áčko hrálo zase doma, v plné sestavě, v sobotu s áčkem Holic, které přijeli povzbudit čtyři starší pánové a opravdu se snažili. Ve čtyřhrách měli Josef s Jirkou šanci, hráli všechny sety vyrovnaně, ale nakonec 3:1 prohráli. S Michalem jsme na tom byli hůř. Ve dvouhrách se Jirkovi nedařilo vůbec, Josef soupeře potrápil, první set vyhrál, ale pak tři sety ne. Michal soupeře překvapil, vždy o set vedl, i pátý dokázal dovést do vítězného konce. Škoda, že jsem ho nenapodobil, soupeř byl jasně lepší. V druhé rundě jsme prohráli vše, i když to bylo docela těsné - Josef otočil na 2:1 pro sebe, ale pak zabral soupeř. Michal prohrál bez udělaného setu. Mě chybělo málo k dramatizaci zápasu, všechny tři sety byly vyrovnané, ale nakonec taky bez setu. Jirka ve dvou setech nestačil, v posledním málem ano. Michal zabojoval, bez ztráty setu přehrál soupeře, ale nenapodobil jsem ho, po jasně prohraném jsem ve druhém nedokázal dotáhnout vedení 10:6 a třetí set už byl zase jasnou záležitostí soupeře. Takže bodoval jen Michal, s Holicemi A jsme prohráli 10:2.

V neděli přijela velká výprava ze Sokola Hradec Králové, plánovali střídat. Ve čtyřhrách vypadalo, že bychom mohli s Michalem poprvé vyhrát, ale v koncovce jsme chybovali. Kluci prohrávali 2:0, stáhli na 2:2, ale pátý set už nezvládli. Michal změnil naše postavení ve dvouhrách, začínal jsem, a ne dobře. Josef s mladičkým hráčem vyhrál první jasně, ale pak tři sety ne. Jirka srovnal na 1:1, ale to bylo vše. Michal získal také první set, a pak také už žádný. Josef jen korigoval za stavu 2:0 pro soupeře. Jirka s mladíkem první set bez problémů vyhrál, pak dva dominoval soupeř, ale Jirka se probudil a dovedl zápas do jasného vítězství. Michal na soupeře nestačil, stejně jako já, takže zakončoval Jirka, který nás napodobil, i když ve dvou setech to měl hodně těsné. Hradec Králové nás porazil 10:1.

Výsledky (a mnoho dalších údajů) soutěží po 1.půlce: V naší skupině 3.ligy je áčko jasně poslední, v kraji jedničce je béčko na pěkném 2.místě, v kraji trojce je céčko také na 2.místě a déčko na 7.místě. V systému jsou i výsledky z okresů.