Noviny píší o prohře s Mělníkem

Datum: 13. březen 2006, 09:22
Autor: Pavel Marek
Rubrika: Hokej
Chotěbořští hokejisté přijeli z prvního kvalifikačního střetnutí z Mělníka s přijatelným výsledkem 1: 3 a zároveň s nadějí, že to v páteční odvetě v brodské Kotlině soupeři vrátí i s úroky a dostanou se do baráže o postup do II. hokejové ligy. Všechno se však vyvrbilo jinak. Do Kotliny přijely v pátek večer opět desítky natěšených chotebořských příznivců, přišly i asi dvě stovky diváků z Havlíčkova Brodu, ale po Jobově zvěsti o kontumaci prvního utkání v Mělníku klesla veškerá euforie pod bod mrazu.

Protest Mělníka

Mělnický hokejový oddíl totiž podal na ČSLH protest pro neoprávněný start hráčů Trtíka, Melouna, Plachého a Pavliše, kteří měli hostování ze sousedního Havlíčkova Brodu, ale nesplnili povinný počet devíti startů v chotěbořských dresech. "V pátek odpoledne jsme dostali faxem z Českého svazu ledního hokeje přes krajský hokejový svaz v Pardubicích zprávu, že na základě protestu Mělníka po prvním utkání na jeho ledě e se výsledek 3: 1 ruší a kontumuje na 5: 0 ve prospěch Středočechů. Uvedení hráči dostali zároveň zákaz startu v odvetném střetnutí,"informoval o šokující novince předseda chotěbořského oddílu Josef Boháč.

Rozzlobený trenér

Trenér Chotěboře Vladimír Halamka jenom stěží krotil vztek. "Přes všechny peripetie s uzavřením našeho zimního stadionu jsme měli výborně rozehranou sezonu a nejlepší mužstvo posledních let. A takhle to dopadlo. Měli jsme krajem Pardubice potvrzenou soupisku, s ní jsme hráli již se Dvorem Králové i s Hlubokou a nikdo se neozval,"krčil rameny Halamka. Podivný závěr sezony nemohl skousnout. "Měli jsme hrát na tři vítězná utkání se Dvorem Králové, jenže krajský svaz nařídil jen dva zápasy (mohl se zvýšit počet startů hráčů - pozn. red.). Opět jsme doplatili na nepřesnou legislativu Českého svazu ledního hokeje,"hřímal rozladěný kouč. "Nevím, co si o tom mám myslet, podle mě je to podraz,"dodal Halamka. Ze základní sestavy hokejistů od Doubravky v pátek zbylo jenom torzo. Dvanáctičlenná družinka - vzdor této skutečnosti - dokázala soupeře porazit. Konečná výhra 3: 2, o kterou se gólově zasloužili Fink, Pokorný a Vlasák, však po kontumaci 0: 5 na postup nestačila.

Chotěboř - Mělník 3: 2 Branky a nahrávky: 4. Fink, 20. Pokorný (Řehoř, Vlasák), 26. Vlasák (Pokorný) - 17. Jahoda, 33. Kala. Rozhodčí: Lacina. Vyloučení: 9: 8, navíc Příhonský 5 minut plus do konce utkání, Rousek (oba Mělník) 10 minut plus do konce utkání. Diváci: 300. Třetiny: 2: 1, 1: 1, 0: 0.
ZDROJ: Noviny Havlíčkobrodska

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 13.03.06 13:25
Autor: MATES
Titulek: Upřesnění
Vážení,ihned po návratu z pátečního střetnutí našich hokejistů jsem kontaktoval Krajský hokejový svaz v Pardubicích /plný emocí/ ,aby nám někdo vysvětlil důvod kontumace zápasu v Mělníku.Přestože jsem nevěřil,že se mi někdo ozve byl jsem mile překvapen,když se mi v pondělí ráno ozval sekretář svazu ing Jindřich s následujícím vyjádřením.Důvodem kontumace byl nedostatečný počet utkání některých vašich hokejistů/dle řádu 8 zápasů/.Na vině je tedy legislativní chyba vedení HC Chotěboř,že tuto podmínku tito hráči nesplňovali.
Myslím si .že je to pro chotěbořský hokej velká škoda a hlavně hráči,trenéři a diváci si alespoň baráž zasloužili.
odpovědět | #2 | 13.03.06 13:40
Autor: Milan
Titulek: Re:Upřesnění
A všiml sis, jak je to tam psané? Měli jsme hrát tři utkání se Dvorem, ale krajský svaz nařídiljen dva zápasy! K tomu se Ti také vyjádřili?
odpovědět | #3 | 13.03.06 13:51
Autor: MATES
Titulek: Re:Re:Upřesnění
Na to mi odpověděl,že nebylo možno tuto sérii z časových důvodů odehrát na tři vítězná utkání/viz. problémy se zimním stadiónem v Chotěboři/,jak bylo původně plánováno.
odpovědět | #4 | 13.03.06 15:28
Autor: AUTOR
Titulek: Re:Upřesnění
Je sice pěkné, že odepsali, ale bohužel není to pravda co píší a co tu zvěřejňuješ! HC Chotěboř se řídila oficiálně schválenou soupiskou pro kvalifikaci!!! Tu schválil a potvrdil razítkem krajský svaz! Pokud došlo k chybě, tak na straně svazu, který neměl potvrdit soupisku, ve které byl hráč(hráči), kteří nesmějí dále hrát! Je jasné, že svaz dá vyjádření o chybě HC, než by přiznal chybu svojí. Bohužel dnes už je to minulost a nedá se to změnit...škoda.
odpovědět | #5 | 13.03.06 15:37
Autor: Rudolf
Titulek: O jakou soutěž se jedná?
Vysvětlete mi,prosím o jakou soutěž se jedná kde hrají vítězové krajských přeborů KH a Par ?Tyto zápasy se nedají počítat.
odpovědět | #6 | 13.03.06 16:18
Autor: Milan
Titulek: Re:Re:Upřesnění
Souhlas s Autorem. Jinak na mělnickém webu se již dohadují o tom, že to někdo chce od nich prodat a dost se tam zvedla vlna emocí.
odpovědět | #7 | 13.03.06 20:19
Autor: Martin
Titulek: Re:Re:Upřesnění
Podle me je jedno, jestli to krajsky svaz potvrdil nebo ne. Kdyby to nepotvrdil, tak to dopadlo stejne, jako kdyz se to zkontumovalo dodatecne. Za dodrzovani pravidel odpovida oddil a svaz by mel mit kontrolni funkci (tak jak je to u trestu, poctu utkani za tyden apod.). To ze v tomto pripade selhal i svaz nic nemeni na tom, ze selhali odpovedni cinovnici oddilu.
odpovědět | #8 | 13.03.06 20:21
Autor: Martin
Titulek: Re:Re:Upřesnění
Podle me je jedno, jestli to krajsky svaz potvrdil nebo ne. Kdyby to nepotvrdil, tak to dopadlo stejne, jako kdyz se to zkontumovalo dodatecne. Za dodrzovani pravidel odpovida oddil a svaz by mel mit kontrolni funkci (tak jak je to u trestu, poctu utkani za tyden apod.). To ze v tomto pripade selhal i svaz nic nemeni na tom, ze selhali odpovedni cinovnici oddilu.
odpovědět | #9 | 13.03.06 20:30
Autor: AUTOR
Titulek: Re:Re:Re:Upřesnění
Pokud svaz potvrdí z jakéhokoli důvodu (tudíš i přehlédnutím, omylem, nedopatřením) soupisku týmu, není důvod nepustit hráče na led! Přece mi nechceš tvrdit, že pokud ti potvrdí třeba na STK, že tvé auto je OK, že za týden tam půjdeš at ti zakáží jezdit, protože ti nebliká blinkr...:-):-):-)
odpovědět | #10 | 13.03.06 20:30
Autor: AUTOR
Titulek: Re:Re:Re:Upřesnění
Pokud svaz potvrdí z jakéhokoli důvodu (tudíš i přehlédnutím, omylem, nedopatřením) soupisku týmu, není důvod nepustit hráče na led! Přece mi nechceš tvrdit, že pokud ti potvrdí třeba na STK, že tvé auto je OK, že za týden tam půjdeš at ti zakáží jezdit, protože ti nebliká blinkr...:-):-):-)
odpovědět | #11 | 14.03.06 08:22
Autor: Martin
Titulek: Re:Re:Re:Re:Upřesnění
Podle me porad michas dva problemy dohromady. Jeden je, ze dosti vaznou chybu udelal krajsky svaz (to nechci nikomu vyvracet). Ale pokud je mi znamo, tak baraz nespada pod krajske svazy, ale ridi ho Praha. Takze konecne slovo vzdycky bude mit Praha. A druhy problem je (a vicemene o tom byl muj minuly prispevek), ze oddil si vubec nehlidal splneni podminek pro baraz. Pokud chce nekdo hrat 2. ligu, tak nemuze tolerovat takovyhle amaterismus (i kdyz je pravda, ze se to stava i ve vyssich soutezich) a vse svalovat jen na svaz. Me na tom vadi to, ze nikdo neprizna, ze to nezvladl. Kdyby krajsky svaz tu chybu neudelal a soupisku zamitl, tak na koho by se to pak svadelo? ;-)
odpovědět | #12 | 14.03.06 15:55
Autor: Tony
Titulek: Re:Re:Re:Re:Re:Upřesnění
Naprosto souhlasím s Martinem.
odpovědět | #13 | 14.03.06 20:28
Autor: kluk
Titulek: papa
Vy blbci,krajsky svaz s timhle nema nic spolecneho,ten si muze schvalit co chce!!!!!!hraje se podle druhe ligy a vedeni v Chotebori to moc dobre vedelo!!Je videt ze vedeni stoji za pekny hovno!!!!Takze druha ligo-PA PA!!!!!!!!!!!!!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
10.12.22 21:20 Jaroslav Ludvík
18.12.22 19:46 Jaroslav Ludvík
21.12.22 21:19 Jaroslav Ludvík
7.01.23 20:57 Jaroslav Ludvík
17.01.23 10:58 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: [email protected]

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-06-09 14:13:12 Ondra
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování?
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky