Vysoká prohra s Havlíčkovým Brodem

Datum: 19. leden 2017, 11:07
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Bruslaři se, stejně jako v minulém zápase, ujali vedení 1:0 a překvapili nás již z druhého střídání. V 15. minutě se nám podařilo vyrovnat, ale byl to v utkání bohužel náš jediný úspěch. Domácí BK ke konci první části přidali ještě 2 branky a uzavřeli skóre 1. třetiny na 3:1. Ve druhé části se Tomáš Hamarič překonával a po zásluze udržel čisté konto. Ve třetí třetině jsme udrželi krok do poloviny, kdy nás soupeře posléze 3 brankami dorazil.

V této části nám zbývá odehrát ještě dva zápasy. Ve středu 25.1. cestujeme do Litomyšle a v neděli 29.1. v domácím prostředí hostíme Ledeč n.S. Taktéž Litomyšl čekají dva zápasy, když nejprve tuto neděli hrají v Havl. Brodě a ve středu přivítají nás.

HC Rebel Havlíčkův Brod - HC Chotěboř 6:1 (3:1, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky (Chotěboř): 15 Svoboda (Málek, Eis)

Branky a nahrávky (Havlíčkův Brod): 2 Cejpek (Jelínek, Polák Daniel), 17 Suchý (Cejpek), 20 Suchý (Jelínek, Cejpek), 49 Polák Martin (Veverka), 50 Szilva (Hynek), 53 Polák Martin (Veverka, Přibyl)
Rozhodčí: Mgr. Radim Prchal (Pardubice) – David Přichystal (Světlá nad Sázavou), Michal Veverka (Světlá nad Sázavou)
Vyloučení: 3:3
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Diváci: 163
Střely na branku soupeře: 21
zásahy Hamariče-54, obdržené góly – 6, úspěšnost 90,00 %, odchytal 60:00 minut
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1

HC Rebel Havlíčkův Brod: Kekula - Kříž, Bušek, Suchý, Motl, Bancíř, Polák Daniel – Hynek, Vala, Jelínek, Szilva, Přibyl, Cejpek, Polák Martin, Nguyen, Veverka
HC Chotěboř: Hamarič – Ludvík J., Krejčí, Veselý, Kopecký – Málek, Svoboda, Eis - Mašek Patrik, Nermuť, Mašek Petr – Hajšman, Musílek, Langhans

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 19.01.17 19:34
Autor: Pepan
Titulek:
Pánové, nezapoměli jste dodat, že jde o jakési brodské mládežníky"B" ? Hoši už ani na párek !
To historie hokeje ve městě nepamatuje takové výsledky a umístění...
odpovědět | #2 | 20.01.17 08:29
Autor: Jaroslav Ludvík
Titulek: Re:
Děkujeme za vyjádření a podporu .. Když se zde před několika roky hrála II.liga, také jste psal o historii a výsledcích? Když se po oné slavné II.lize dával hokej dohromady a hned v první sezóně se hrálo krajské finále, určitě jste klub také dostatečně podporoval. Ať už v hledišti, nebo zde na anonymním fóru u počítače. Vážený pane, uvědomte si, že druhým rokem zde kromě jednoho hráče, který u nás však již čtvrtou sezónu hostuje, tady hrají všechno kmenoví hráči, hráči našeho klubu. Podívejte se na mládež, přijďte se podívat na naše nejmenší a mravenčí práci s nimi. Na to, kolik se podařilo díky práci všech funkcionářů klubu dostat na ledovou plochu nových dětí. Hráče si musí klub nejdříve vychovat. Takže dejte prosím našim hráčům také nějakou šanci. Nebo snad chcete, aby šel klub cestou nákupů cizích hráčů, kterým klub a město Chotěboř nic neříká a nemají k němu žádný vztah? Ano, mnoho klubů v krajské lize se touto cestou dalo (Hlinsko, Č.Třebová, M.Třebová, Ledeč, částečně i Světlá a Choceň). My jsme přesvědčeni, že cesta, kterou jsme se vydali je správná. Chybí Vám snad např. dostatek informací, máme špatné webové stránky, nebo propagaci a marketing?
Přeji Vám hezký den, Jaroslav Ludvík.


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky