Malé zamyslení

Datum: 5. duben 2006, 06:43
Autor: Milan Knob
Rubrika: Hokej
Hokejová sezona v Chotěboři již dávno skončila. Bylo to sice podivným způsobem, ale skončila. Přesto mi to nedá, abych se k ní ještě pár slovy vrátil.
V letošní sezoně byl v Chotěboři opět po nějaké době skvělý kolektiv hráčů, kteří předváděli hokej, který se musel líbit nejednomu příznivci této rychlé hry. Přesto konec této vydařené sezony nebyl takový, jak bychom si všichni přáli a to postup do baráže o II. hokejovou ligu. Čím to bylo? Dodnes nebyl nikdo z vedení HC schopný podat přijatelné vysvětlení, čím to bylo způsobeno. Vím, že v tuto chvíli nemá cenu již toto rozebírat, ale mrzí mne jedna věc, že se mezi lidmi roztrušují takové zvěsti, že za to všechno vlastně mohou sami příznivci chotěbořského hokeje! To je na mne opravdu silná káva poslouchat takové řeči. Doufám, že se toto v příští sezoně zlepší a my budeme moci opět chodit povzbuzovat naše hochy za vysněným cílem.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 5.04.06 08:12
Autor: Vašek
Titulek: Jo, jo skončila
Skončila, ale já nevím zda se v hale ještě někdy bude hrát. Informace nulové, prý hospoda funguje jinak nevím.
Jo a podle ECHA se ku slavnostnímu znovuotevření budeme moci podívat na Arakain. Prosím proto zainteresované (či alespoň někoho kdo ví), co se děje??
Statika je v pořádku, opravy budou stát asi, opatření do budoucna jsou jaká, atp. A pro vedení HC - alespoň noticku proč sezona dopadla jak dopadla.
Díky Vašek
odpovědět | #2 | 5.04.06 11:05
Autor: Václav Pravda
Titulek: Čekal bych...
Přesně, čekal bych ze strany HC a ze strany města nějakou zprávu o stavu zimáku. I kdyby to měla být zpráva, že se teprve stav zjišťuje. Čekal bych spoustu dalších "pozimních" informací např. o tom, jak to dopadlo s úřadem práce a opravou vody v Sokolovně, kdy se budou opravovat ulice atd.
odpovědět | #3 | 5.04.06 15:32
Autor: Tony
Titulek: Informační embargo
Stále je tu ještě pár naivků,kteří čekají na informace od vedení HC.Nečekejte nic ,nic a zase nic.A stokrát nic umořilo osla.Jo a fotka "A" týmu na střídačce-to je fakt bomba.To i v naší "Bundeslize" jsou fota týmů na úplně jiné úrovni.Holt amatérizmus jak se patří!!!!
odpovědět | #4 | 5.04.06 16:02
Autor: Milan Linhart
Titulek: Odpověď
Statik povolil vstup do budovy minulé pondělí. Zdá se, že střecha je v pořádku, tedy žádné opravy nebudou nutné, ale musí se podrobit odbornému prozkoumání statika. Pravděpodobně bude kontrola provedena z vysokozdvižné plošiny a přijede na ni statik z Prahy, který střechu projektoval. Projektant střechy by měl zároveň navrhnout opatření do budoucna. Nezávisle na střeše proběhne rekonstrukce ledové plochy a chlazení. Do termínu zářijového koncertu by měla být rekonstrukce hotova. Přestěhování úřadu práce je vázáno na přepojení telefonních linek, což nebývá ze dne na den. Voda v sokolovně je záležitostí dvou soukromých subjektů a městu do toho nic není. Ostatně, soudy již běží, tak ať rozhodnou. Podmínkou kvalitní opravy děr v asfaltu je sucho a určitá teplota. Jinak jsou to vyhozené peníze za záplatu, která vydrží asi týden nebo dva. Rozpočet na tyto opravy zatím navýšen nebyl, ani není z čeho navýšit.
odpovědět | #5 | 6.04.06 12:47
Autor: Ivo Opletal
Titulek: Baráž vyhraná podvodem
Vážený pane,
můj syn studuje VŠ a proto tuto sezónu hrál v Mor.Třebové.Ta vypadla v play off s Vaším klubem.Nedávno jsem se dočetl na internetu,že HC Chotěboř byl kontumován zápas v Mělníce pro neoprávněný start několika hráčů Havl.Brodu.
To tedy znamená,že tito hráči hráli načerno již proti Moravské Třebové (např.Meloun,Trtík - mám dojem,že
to bylo pět hráčů).Váš klub tedy postoupil do baráže
neoprávněně.Co vy na to?
Doufám,že odpověď bude uveřejněna na stránkách
HC Chotěboř.
S pozdravem

Ivo Opletal st.
odpovědět | #6 | 6.04.06 13:18
Autor: tonda
Titulek: Re:Baráž vyhraná podvodem
Ale kdepak pane Opletale, proti vám a Dvoru ještě hrát mohli, ale jelikož to tady neunes stadion a vy se nechteli domluvit jak lidi a protahovalo se to, tak jsme se Dvorem hráli jen na dvě vítězné utkání. To zapříčinilo, že ty hráči nemohli nasbírat potřebný počet startů, aby mohli nastupovat v kvalifikaci o baráž. Získávejte si příště informace...
6.04.06 13:23
SMAZÁNO
Komentář byl správcem této sekce smazán.
odpovědět | #8 | 6.04.06 14:20
Autor: Opletal
Titulek: Re:
Omlouvám se,zřejmě nejsem schopen pochopit systém této soutěže.Jednou tito hráči hrát mohou,podruhé ne.
Podle mne není korektní to,že si na play off sjednáte pět nových hráčů.Pravidla to zřejmě povolují.Nakonec bordel je v celé společnosti.
Svůj příspěvek považuji za uzavřený a přeji Vašemu klubu
úspěch v příštím roce.
Opletal st.


odpovědět | #9 | 6.04.06 15:04
Autor: tonda
Titulek: Re:Re:
jo jo ten systém je na nic!!!a celkově to je hrozny jak sou nejaky terminy do kdy se da hostovat a prestupovat a stejne si to vsichni delaj jak se to hodi a kolik se dá!! a postoupit do 2.ligy je uplně nejslozitejsi a nejzdlouhavejsi postup co je mozny...
odpovědět | #10 | 6.04.06 16:41
Autor: Milan Knob
Titulek: Re:Re:Baráž vyhraná podvodem
Smazal jsem tondovu reakci, neb byla uvedena dvakrát. Milan


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
6.01.24 20:12 Jaroslav Ludvík
28.01.24 20:13 Jaroslav Ludvík
15.01.24 16:24 Jaroslav Ludvík
29.02.24 08:45 Dobrá společnost
22.01.24 18:52 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2024-01-30 08:58:06 Tomáš
2022-10-11 21:53:56 jana Pilná
2022-10-09 13:27:03 Josef
2022-10-04 21:08:31 Josef
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky